25n
25N
25N

30 estudiants de Godella rebran el premi a l'excel·lència acadèmica

30 estudiants de Godella rebran el premi a l'excel·lència acadèmica
05/06/2019 -

Un total de trenta xics i xiques que estudien en diferents centres de Godella se situen entre els més destacats de tot el territori valencià. Així ho acrediten els premis d’excel·lència acadèmica que rebran aquestes persones dilluns que ve 10 de juny, a les 18 h, de mans de l’alcaldessa en funcions, Eva Sanchis, i de la regidora en funcions d’Educació, Teresa Bueso, com a reconeixement als seus resultats en el curs 2017-2018.

Com cada any, en el saló d’actes de Vila Teresita, es durà a terme l’acte en el qual s’entregarà un diploma al reconeixement acadèmic a aquests xics i xiques per la seua excel·lent trajectòria acadèmica.

Aquests premis, atorgats des de la conselleria d’Educació, Investigació, Cultura i Esport, aniran per als següents alumnes:

Educació Primaria

Jesús Fandiño Martín – CEIP CERVANTES
Diego Ferrando Peiró – CEIP EL BARRANQUET
Sofía Martínez i Palanca – CEIP EL BARRANQUET
Irene Torregrosa Iborra – CENTRE PRIVAT GENÇANA
Mar Giménez i Carbonell – CENTRE PRIVAT DOMUS
Paula Roca Doménech – CENTRE PRIVAT DOMUS
Irene Serra Puchades – CENTRE PRIVAT DOMUS
Lucas Albero Sánchez – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
María Antón Cubero – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
Valeria Lara Rodríguez – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
María Soriano Verdú – CENTRE PRIVAT SAGRAT COR
Raquel Alabadí Martínez – CENTRE PRIVAT SANT BERTOMEU
Mireia García del Arco – CENTRE PRIVAT SANT BERTOMEU
Agustí Feliu Huix – CEIP EL BARRANQUET

Educación Secundaria

Carla Cordero Pedrero – CENTRO PRIVADO GENÇANA
Clara Escorihuela Calero – CENTRO PRIVADO GENÇANA
Jorge Sanmartín Martínez – CENTRE PRIVAT GENÇANA
Elena Lucía Gómez Pelejero – CENTRE PRIVAT DOMUS
Alejandra Menezo López – CENTRE PRIVAT DOMUS
Ángela Vallejo Mengod – CENTRE PRIVAT DOMUS
Sergio Carrasco Camps – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
Enrique Lafuente Alcázar – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
Ignasi Martí i Martí – CENTRE PRIVAT LUIS AMIGÓ
Juan Andrés Arenós Badrán – CENTRE PRIVAT SANT BERTOMEU
Cristina Aroca Barragán – CENTRE PRIVAT SANT BERTOMEU
Javier Blasco Carmona – CENTRE PRIVAT SANT BERTOMEU

Batxillerat

Paula Inés Gascó Claramunt – CENTRE PRIVAT SAGRAT COR
Rafael Balaguer Ferrer – CENTRE PRIVAT EDELWEISS
Julia Lebrero Tatay – CENTRE PRIVAT GENÇANA
També es durà a terme el lliurament del diploma de reconeixement a l’alumna Silvia Mateo Pérez, del col·legi EPLA, per haver obtingut el 1r Premi de la I Edició del concurs de Joves Tècniques d’Automoció organitzat per la Fundació COMFORP (Compromís amb la Formació Professional), celebrat a Madrid en la fira MOTORTEC 2019.

Més informació

0 comentaris

Encara ho tenim comentaris!

No hi ha comentaris en este moment, vols escriure un?

Escriu el teu comentari

Escriu el teu comentari

5 × 1 =

museo etnologia
museo etnologia
ficcions 2019-2020