Resultats eleccions municipals a Xirivella 2015

7 6 4 3 1 Majoria 11 Escons
  • P.P.7
  • P.S.O.E.6
  • COMPROMÍS4
  • SI SE PUEDE3
  • EUPV:AC1
Resum de l'escrutini de Xirivella
Escrutat100%
Participació70,66%
Regidors totals21
Vots contabilitzats15.16670,66%
Abstencions6.29829,34%
Vots nuls1771,17%
Vots en blanc1651,10%
Vots per partit en Xirivella
PartitRegidorsVots
P.P.74.83732,27%
P.S.O.E.63.99026,62%
COMPROMÍS42.46316,43%
SI SE PUEDE31.89912,67%
EUPV:AC11.0476,99%
UPYD03642,43%
ESPAÑA200002241,49%

Resultats en els municipis de València