Resultats eleccions municipals a San Antonio de Benagéber 2015

5 4 3 1 Majoria 7 Escons
  • PLATAFORMA-5
  • A.I.S.A.B.4
  • P.P.3
  • P.S.O.E.1
Resum de l'escrutini de San Antonio de Benagéber
Escrutat100%
Participació74,05%
Regidors totals13
Vots contabilitzats4.36874,05%
Abstencions1.53125,95%
Vots nuls280,64%
Vots en blanc801,84%
Vots per partit en San Antonio de Benagéber
PartitRegidorsVots
PLATAFORMA-51.42432,81%
A.I.S.A.B.41.17026,96%
P.P.376417,60%
P.S.O.E.14269,82%
UPYD01814,17%
EUPV-EV:AC01784,10%
ESPAÑA 200001172,70%

Resultats en els municipis de València