Resultats eleccions municipals a Puçol 2015

6 4 3 1 1 1 1 Majoria 9 Escons
  • P.P.6
  • P.S.O.E4
  • COMPROMÍS3
  • ARA PUÇOL1
  • PAVALUR1
  • EUPV:AC1
  • C's1
Resum de l'escrutini de Puçol
Escrutat100%
Participació72,05%
Regidors totals17
Vots contabilitzats10.45072,05%
Abstencions4.05327,95%
Vots nuls1311,25%
Vots en blanc1711,66%
Vots per partit en Puçol
PartitRegidorsVots
P.P.63.04629,52%
P.S.O.E42.23321,64%
COMPROMÍS31.65416,03%
ARA PUÇOL18848,57%
PAVALUR16776,56%
EUPV:AC15875,69%
C's15175,01%
POBLE03663,55%
UPyD01841,78%

Resultats en els municipis de València