Resultats eleccions municipals a Oliva 2015

6 5 4 4 1 1 Majoria 11 Escons
  • P.P.6
  • COMPROMÍS5
  • P.S.O.E.4
  • P.OLIVA-CS4
  • EUPV1
  • PGd'O1
Resum de l'escrutini de Oliva
Escrutat100%
Participació71,83%
Regidors totals21
Vots contabilitzats12.71971,83%
Abstencions4.98728,17%
Vots nuls2311,82%
Vots en blanc1631,31%
Vots per partit en Oliva
PartitRegidorsVots
P.P.63.23325,89%
COMPROMÍS52.95523,66%
P.S.O.E.42.29918,41%
P.OLIVA-CS42.02516,22%
EUPV19597,68%
PGd'O18546,84%

Resultats en els municipis de València