25n
25N
25N

Resultats eleccions municipals a Alginet 2015

5 5 3 2 1 1 Majoria 9 Escons
  • COMPROMÍS5
  • SD'ALGINET5
  • P.P.3
  • P.S.O.E.2
  • CERCLE-IDEA1
  • GD'ALGINET1
Resum de l'escrutini de Alginet
Escrutat100%
Participació73,43%
Regidors totals17
Vots contabilitzats7.81173,43%
Abstencions2.82626,57%
Vots nuls1251,60%
Vots en blanc1091,42%
Vots per partit en Alginet
PartitRegidorsVots
COMPROMÍS52.02526,35%
SD'ALGINET51.94225,27%
P.P.31.26316,43%
P.S.O.E.21.15715,05%
CERCLE-IDEA16768,80%
GD'ALGINET15146,69%

Resultats en els municipis de València